Hakkımızda

Şirketimiz

Şirketimiz ROTA MAKİNE LTD. ŞTİ. Kurucularının geçmiş iş tecrübeleri, teknik bilgi deneyim ve sektör tecrübelerinden destek alarak 1999 senesinde kurulmuştur.

Şirketimizin iştigal alanı Türk sanayinde faaliyet gösteren şirketimizin taşıma istifleme ve yükleme ile ilgili araç makine ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanması ve bu makine araç ve ekipmanları ilgili çıkabilecek sorunların en uygun yöntemlerle çözümlenmesidir. Firmamızın konusu ile ilgili dünyada lider konumda olan pek çok işletme ile yakın işbirliği yapmakta sektörde her türlü yeniliği takip etmekte ve uluslararası standartlarda en emniyetli en kaliteli ürünü, en iyi şartlarda sunabilmek için profesyonel kadrosu ile ciddi bir çalışma programı uygulamaktadır.

Kuruluşundan günümüze kadar sürekli olarak kaliteli hizmet prensibiyle hareket ederek istikrarlı bir büyüme sürecinde olan şirketimiz 2004 yılı sonunda İrlanda menşeili forklift ve istifleme araçları üreticisi COMBILIFT LTD. şirketi ile güçlerini birleştirmiştir ve 2005 yılı itibariyle COMBILIFT LTD Türkiye Mümessili olarak hizmet ağına sıfır forklift satışını eklemiştir

Faaliyetlerimiz

Endüstriyel ekipmanlar İstifleme makineleri Personel yükselticiler Depoculuk ve dağıtım çözümleri Kiralama hizmetleri Satış sonrası servis ve yedek parça hizmetleri Forklift ataçmanları Foklift aküleri Forklift lastikleri Zapi kontrol üniteleri ve yan ekipmanları

Şirket Politikamız

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için gerekli koşullar oluşturup, iş ahlakı ve prensiplerine bağlı kalarak rakiplerimizden daha iyi olduğunu müşterilerimize hissettirmek amacıyla güler yüzlü hizmet anlayışı ve bilgisi yeterli personeli ile ürün ve hizmet de satış öncesi ve sonrası en yeni ve güvenilir yöntemleri uygulayarak kalite güvence altına alacak, sistemin sürekliliğini sağlamaktır.